YAPIM SERVİSİ

Türkiye, pek çok tarihi ve kültürel birikimi olan medeniyetlerin beşiği bir ülkedir.

Cennetin yeryüzündeki hali olan bu coğrafya, insanlık tarihi boyunca bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış anılarını ve izlerini günümüze kadar taşımıştır.

Tarihi ve modern mekanları, misafirperver insanları, eşşiz iklimi ve coğrafi koşulları ile açık bir film stüdyosunu Türkiye’de yaşayabilirsiniz.

Üç tarafı denizlerle çevrili olan Türkiye senede 4 mevsim yaşarken aynı günde bikaç mevsim de yaşayabilir..

Pek çok farklı kültür ve milletten insanın yaşadığı bir ülke olması dolayısıyla oyuncu çeşitliliği açısından zenginlik içerir.

Film yapım sürecinde mükemmel bilgiye sahipTerra Film ve ekibi, projelerinizin ihtiyaçlarına göre başlangıcından bitimine kadar size en iyi hizmet kalitesini güvenilir bir ortak olarak sunar.

Film sektöründeki geniş tecrübeye sahip profesyonel çalışanları, Terra Film ile alternatifli ve kaliteli ekipmanlara uygun maliyetlerle kolayca ulaşır.

Böylece  üretimin her seviyesinde hızlı ve yaratıcı yanıtlar, üretim dostu prosedürler ve titiz bir mali controlle bütçenizi doğru kullanmanızı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Birlikte neler mi yapabiliriz.?

YAPIM BÜTÇELENDİRİLMESİ

 

"YAPIM BÜTÇELENDİRİLMESİ"

Türkiye’de gerçekleştirmeyi planladığınız yapımlarınızı, uluslararası standartlara göre en uygun şekilde bütçelendiririz.

YEREL ÇEKİM EKİBİ

"YEREL ÇEKİM EKİBİ"

Türkiye’de gönül rahatlığı ile yapımlarını gerçekleştirmesi için, üst düzeyde teknik beceri,tecrübeye ve teknoloji bilgisine sahip ekibi sizlere sağlayabiliriz.

 

Screen Shot 2017-04-18 at 1.11.25 PM

 

"YEREL ÇEKİM EKİPMANI"

Yapımlarınızı hayata geçirmek için gerekli olan ışık, kamera ve bunun gibi bir çok donanımı uygun maliyetler ile sizlere sunabiliriz.

Screen Shot 2017-04-18 at 1.11.25 PM

"OYUNCU"

Bir çok farklı kültür ve milletten insanın yaşadığı Türkiye’de, sinema ve aktörler hakkında geniş bilgiye sahip olan yönetmenlerimizle, yapımlarınızın hayata geçirilmesiiçin gerekli olan tüm oyuncuları bulabiliriz .

Screen Shot 2017-04-18 at 12.50.36 PM

 

"KOSTÜM VE SANAT"

Türkiye’de gerçekleştirmeyi planladığınız yapımlarınız için  gerekli olan kostümleri, aksesuarları tasarlamak ve araştırmak için organize çalışan ekibimiz ile sizlere hizmet verebiliriz.

 

 

Screen Shot 2017-04-18 at 12.56.20 PM

"MEKAN"

Kapalı ve açık bir plato olan ülkemizde, projelerini hayata geçirmek isteyen yapımcılara, en ideal ve potansiyel mekanları çok çeşitli alternatifler ile görselleştirerek bulabilir, belirlenen mekanlar için gerekli izinleri kısa sürede alabiliriz.   

POST PRODUCTİON

"POST PRODÜKSİYON"

Konusunda uzman post prodüksiyon ekibimiz, sizlerin vizyon ve taleplerinizi en iyi şekilde yorumlayarak, son teknolojilerle, sizlerle mükemmel bir uyum içerisinde çalışıp, zamanında yapımlarınızı hayata geçirebilir.

TurkeyEnglishGermanRussiaSaudi ArabiaIran