HAKKIMIZDA

Biz;

Reklam filmleri yapımı üzerine uzmanlaşmış, İstanbul merkezli yaratıcı bir video üretim şirketiyiz.

Reklam ajanslarının veya marka ekibinizin tasarladığı reklam filmlerini; en yeni teknolojilerle, ideal koşullarda, hızlı ve amacına uygun şekilde hayata geçiririz.

İşimizi yaparken tecrübemiz ile bilgimizi birleştirir, konusunda uzman arkadaşlarımızla her yeni projede ilk günkü heyecanla çalışırız.

Sürekli dünyayı izler, trend belirler,yeni trendleri takip ederiz. Müşterilerimizin bütçesini doğru ve gerekli yerlere kullanırız.

Eğer siz de hizmet verdiğimiz birbirinden değerli markalarımız arasında olmak isterseniz, bizimle irtibata geçin, hayalinizdeki projeyi hızla gerçeğe dönüştürelim.

Terra Film Production

MURATHAN KODAMAN, DIRECTOR
murathan@terrafilm.tv

Murathan, 1997 yılında Türkiye'nin büyük prodüksiyon şirketlerinde en alttan işe başlayıp disiplinli kişiliğiyle tüm mevkileri başarı ile aşmıştır. En önemli kuralı hala aynıdır: "İnsana yatırım her şeyden önemlidir." Sınır tanımayıp yurtiçi ve yurtdışında insana ulaşmak için iletişimin tüm kutsal aşamalarını kullanmakta hiç tereddüt etmedi. 2009 yılında Terra Film'i kurdu. Başarılı prodüksiyonları gerçekleştirirken; ''Evet, neden bekliyoruz?'' dedirtmezseniz iyi olur..

FERDA BRAVO KODAMAN, PRODUCER
ferda@terrafilm.tv

Ferda, birçok medya şirketinde çeşitli bölümlerde çalıştı. Yaratıcı zekası ve fil hafızasıyla kuruluşundan itibaren ekibin kurucu parçalarından biri oldu. Terra Film’in geldiği yere büyük katkıları olmakla birlikte isim anasıdır. Takım çalışmasını herşeyden üstün görenlerle takımı kurar... Keskin gözlem yeteneği sayesinde prodüksiyon zincirinin tüm evrelerini aklında tutar. ''Hayat matematiktir.'' dediğinde kulak verin...Dikkat!

MELİH BİLDİREN, iş geliştirme
melih@terrafilm.tv

Uzun yıllar Türkiye'nin önde gelen şirketlerinde Satış, Pazarlama ve Pazarlama İletişimi üzerine birçok proje ve çalışma yaptı. Rahat adam görünüşüne aldanmayın aslında bu duruşunun altında proje canavarı bir işkolik yatar. Dünyayı gezer, gözlemler ve yazar. ''Bak sana bir hikaye anlatayım.'' diye başladığı cümlelerine kulak verin! 2016 yılı Kasım ayı itibariyle TERRA ailesinin gücüne güç katmaya geldi.

SEMA BRAVO, EXECUTIVE PRODUCER
sema@terrafilm.tv

2003''te İstanbul Üniversitesinde Felsefe okudu. Yetmedi. Master yaptı. Yetmedi. Dünyayı gezdi. Oyun terapisti oldu. Çizerlik yaptı. Ama ne derin düşünmeye, ne de fikir üretmeye doydu. 2015'te Terra Film ailesi ile yeni ufuklara yelken açtı. İşte burda rüzgar hem düşünsel hem yaratımsal olarak zaman başka akıyordu. "Her şey yolunda." diyerek ekibi motive etse de rahat tavırlarıyla insanı çıldırtabilir……

TurkeyEnglishGermanRussiaSaudi ArabiaIran