Blog / News

Bedibuy.com Kamera Arkası

Avrupa’da yaşayanlara, elektronikten ev tekstiline, banyo gereçlerinden ev aksesuarlarına kadar binlerce ürünü en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırmayı hedefleyen online alışveriş sitesi bedibuy.com'un 3 reklam filminin yapımını gerçekleştirirken bizler çok eğlendik.
İyi Seyirler.;)

Asma Bahçeler Kamera Arkası

İzmir’in önde gelen inşaat markalarından Tanyer İnşaat, tasarımıyla dikkat çeken, farklı ve estetik projesi Asma Bahçeler’in reklam filminde Terra Film ile çalışmayı tercih etti. 1 günde hayata geçirdiğimiz bu reklam filmini, 15 günlük bir ön hazırlık ile Asma Bahçeler'de çektik. Kamera arkası izlemeyi unutmayın.! iyi Seyirler.

Thy We’r Kamera Arkası

Ülkemizi ziyaret eden bir kadının, tattığı tadlardan yola çıkarak hazırlanan bu reklam filminin çekimlerini, Aralık ayında İstanbul’da, Kapalı Çarşı, Galata Kulesi ve çevresi, Atatürk Havalimanı, Nişantaşı, Eminönü ve Kemerburgaz bölgelerinde; Ayvalıkta ise Cunda bölgesinde zorlu hava şartlarında 5 günde bitirdik.

Çok zorlu ama bir o kadar eğlenceli bol ödüllü bu reklam filmi çekimlerinde, sahne arkasında neler yaşadığımızı görmek isterseniz kamera arkası videosunu seyretmenizi öneririz.

İyi Seyirler…

TurkeyEnglishGermanRussiaSaudi ArabiaIran