در رابطه با ما

ما؛ یک شرکت خلاق و نوآور در زمینه تولید فیلم و ویدئو در استانبول هستیم که در رابطه با تولید فیلم های تبلیغاتی تجربه کسب کرده ایم.

فیلم های تبلیغاتی مربوط به مارک های مختلف یا طراحی شده از سوی آژانس های تبلیغاتی را به صورت متفاوت، معمولی و قابل فهم تولید می نماییم.

در حین انجام کار تجارب و اطلاعات خود را ترکیب می کنیم، با کادر حرفه ای در زمینه خود در هر پروژه جدید مثل روز اول با شوق و هیجان زیاد کار می کنیم.

همواره دنیا را تماشا می کنیم، ترندهای جدید را تعقیب می کنیم، از بودجه مشتری در جاهای درست و مورد نیاز استفاده می کنیم.

اگر شما هم می خواهید یکی از شرکای کاری گرامی ما باشید، با ما تماس برقرار کنید تا پروژه ای را که در تصور دارید به حقیقت تبدیل کنیم.

Terra Film Production

MURATHAN KODAMAN, DIRECTOR
murathan@terrafilm.tv

مورات خان، در سال 1997 در یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده در ترکیه از پایین ترین سطح آغاز به کار کرد و کلیه مسئولیت هایی که به ایشان واگذار شد را با موفقیت ایفاء نمود و بدین ترتیب در بسیاری از زمینه های کاری مربوط به شغل خود تجربه کسب کرد. این واقعیت که سرمایه گذاری در روی انسان از همه چیز مهمتر است تا به امروز مهمترین رکن اساسی وی شد... بدون در نظر گرفتن مرزهای فیمابین جهت دسترسی به مردمان مختلف در داخل و خارج از کشور از کلیه مراحل مقدس ارتباط عبور کرده و با استفاده از تجارب کسب شده از مهمترین شرکت های تولید کننده در ترکیه در سال 2009 شرکت ترا فیلم را تأسیس نمود. در حین انجام تولیدات موفق؛ اگر برای ما این احساس را به وجود نیاورید که آری، در انتظار چه هستیم، خیلی عالی می شود...

FERDA BRAVO KODAMAN, PRODUCER
ferda@terrafilm.tv

فردا، در بخش های مختلف بسیاری از شرکت های رسانه ای کار کرد. با هوش خلاقانه و حافظه عجیب خود از بدو تأسیس موفق شد تا یکی از اعضاء مؤسس گروه شود. کمک های خیلی زیادی کرده است تا ترا فیلم به این مرحله برسد. علاوه بر این اصلی ترین اسم های این شرکت می باشد. با اشخاصی که کار در گروه را از هر چیزی برتر می بینند، گروه را ایجاد می کند... با استفاده از مهارت مشاهده فوق العاده کیه مراحل زنجیره تولید را در ذهن خود نگه می دارد. هنگامیکه می گوید زندگی یک ریاضی است به او گوش فرا دهید... توجه.

MELİH BİLDİREN, iş geliştirme
melih@terrafilm.tv

سالهای طولانی در شرکت های پیشرو در ترکیه در زمینه فروش، بازاریابی و روابط بازاریابی در پروژه های بیشمار کار کرد. فریب ظاهر آرام وی را نخورید. پشت این ظاهر در واقع یک هیولای پروژه و معتاد به کار وجود دارد. دنیا را می گردد، مشاهده می کند و می نویسد. به جملات وی که با بیا برایت یک داستان تعریف کنم آغاز می شود، گوش فرا دهید! در ماه نوامبر سال 2016 جهت نیرو بخشیدن به قدرت ما وارد خانواده ترا شد.

SEMA BRAVO, EXECUTIVE PRODUCER
sema@terrafilm.tv

پس از فارغ التحصیل شدن از رشته سینما تلویزیون دانشگاه بیلگی، در شرکت های مختلف در مراحل پس از تولید ایفاء وظیفه کرد. در سال 2016 در شرکت ترا فیلم به عنوان مسئول پس از تولید وارد گروه شد. نوآوری ها را از دست نمی دهد و به ساخته ها دیدگاه جدیدی می افزاید. فریب موضع متواضع و بی ادعای وی را نخورید، در داستانهای تخیلی تبدیل به یک عقاب می شود..! پیروان وی سعی می کنند همواره ویرایش هایی که انجام می دهد را به دقت کپی کنند...

TurkeyEnglishGermanRussiaSaudi ArabiaIran