خدمات تهیه

ترکیه مهد مدنیت های بیشمار تاریخی و فرهنگی می باشد.

این جغرافیا که تصویری از بهشت در روی زمین می باشد در طول تاریخ بشریت میزبان مدنیت های مختلف بوده، خاطرات و تأثیرات آن را به زمان حال منتقل کرده است. 

با مکان های تاریخی و مدرن، انسانهای میهمان نواز، آب و هوا و شرایط جغرافیایی بی نظیر، یک استدیوی فیلم باز را می توانید در ترکیه تجربه کنید.

ترکیه که از سه طرف با دریا احاطه شده است، هر سال 4 فصل دارد. علاوه بر این در یک روز بیش از یک فصل را می توانید تجربه کنید..

از آنجایی که این کشور کشوری است که انسان های مختلف از ملت های  گوناگون و با فرهنگهای مختلف در آن زندگی می کنند، از لحاظ طیف بازیگر بسیار غنی می باشد.

در روند تهیه فیلم شرکت ترا فیلم و اکیپ آن دارای اطلاعات فوق العاده بوده، نسبت به نیاز پروژه از آغاز تا تکمیل به شما بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به عنوان یک شریک مطمئن ارائه می نماید.

پرسنل حرفه ای ترا فیلم با تجربه گسترده در صنعت فیلم، با استفاده از تجهیزات با کیفیت برتر به آسانی محصولات با هزینه مناسب ارائه می نماید.

بدین ترتیب در هر مرحله از تولید با پاسخ های فوری و خلاقانه، روش های دوست با تولید و کنترل مالی دقیق، مطمئن باشید که از بودجه شما به بهترین شکل استفاده خواهد شد.

با هم چه کارهایی می توانیم انجام دهیم؟

بودجه بندی ساخت

کلیه کارهایی که می خواهید در ترکیه انجام دهید را در حد استانداردهای بین المللی به بهترین شکل بودجه بندی می نماییم.

YAPIM BÜTÇELENDİRİLMESİ

 

اکیپ فیلمبرداری محلی

برای اینکه تولید کنندگان بین المللی در ترکیه به راحتی و با خیال راحت کارهای خود را انجام دهند، اکیپ دارای قابلیت فنی، تجربه و فن آوری فوق العاده برای شما کارهای لازم را انجام می دهند.

YEREL ÇEKİM EKİBİ

 

 

تجهیزات فیلمبرداری محلی

برای زنده کردن پروژه ها؛ نور، دوربین فیلمبرداری و تجهیزات متعدد دیگر با هزینه مناسب به شما ارائه می شود.

 

 

YEREL ÇEKİM EKİPMANI

 

بازیگر

در ترکیه که انسان های متفاوت از ملت ها و فرهنگ های گوناگون در آن زندگی می کنند، تهیه کنندگان زیادی دارای اطلاعات گسترده در رابطه با سینما و بازیگران موجود می باشد. این شرکت برای زنده شدن پروژه های شما کلیه بازیگران مورد نیاز را پیدا و ارائه می نماید.

OYUNCU

لباس و هنر

برای هر یک از پروژه های شما در ترکیه، لباس ها و متعلقات مورد نیاز را طراحی می کنیم و برای این منظور اکیپ با تجربه و به روز همواره بررسی های لازم را انجام داده و خدمات مناسب را ارائه می نماید.

KOSTÜM VE SANAT

 

مکان

در این کشور که یک فلات باز و بسته می باشد، برای تهیه کنندگانی که می خواهند پروژه های خود را زنده کنند بهترین و ایده آل ترین مکان ها را پیدا می کند، مجوزهای لازم برای مکان های تعیین شده را در کوتاهترین زمان ممکن اخذ می نماید.

MEKAN

 

مراحل پس از تولید

اکیپ مجرب مراحل پس از تولید، اهداف و تقاضای شما را به بهترین شکل تعبیر می نماید، با آخرین فن آوری ها و درست مطابق با نظرات شما به صورت فوق العاده کار می کند و بدین ترتیب به پروژه های شما در کوتاهترین زمان ممکن زندگی می بخشد.

POST PRODUCTİON

TurkeyEnglishGermanRussiaSaudi ArabiaIran